Сценарії свят 2016 року Вторник, 20.11.2018, 15:42
Главная | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Cценарії ювілеїв [1]
Дитячі сценарії [3]
Сценарій дня народження [1]
Сценарій останнього дзвоника [2]
Сценарій концерту [1]
Сценарій викупу нареченої [1]
Випускний у дитячому садку [1]
Сценарій весілля [1]
Сценарії дитячих казок [3]
Сценарій чоловік року [1]
Сценарій до дня перемоги [1]
Сценарій ігрової програми [1]
КВН [1]
Свято букваря [1]
Спортивні [1]
Сценарій відкритого уроку [0]
Дитячого ранку [0]
Екологічні сценарії [0]
Мітинг [0]
Фестивалю [0]
Зустріч випускників [0]
Весняні [0]
Літні [1]
Осінні [0]
Зимові [2]
Театралізовані [1]
Сценарій презентації [3]
Життя людини [0]
Сценарій вечірки [0]
Шкільні сценарії [3]
Прикольні сценарії [0]
Наш опрос
Зачем вам сценарии?
Всего ответов: 52
Статистика
Главная » Файлы » Сценарій до дня перемоги

Шкільний сценарій до дня перемоги 9 травня "День пам`яті та надії"
17.10.2013, 22:30
Ми підібрали для вас прикольні нові сценарії 2016 року та конкурси в категорії: Сценарій до дня перемоги. Тут ви знайдете цікаві нові сценки на тему: Сценарій до дня перемоги для жінок і чоловіків, хлопців і дівчат, хлопчиків і дівчаток.

Шкільний сценарій українською мовою до дня перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рокуЩороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплативши український народ за участь у найстрашніший за всю Світову Історію війні 1941-1945 рр.. Чи не щезне в пам'яті людських серцях, не Йде в забуття великий подвиг І велика трагедія нашого народу - Його битва, Його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчізняної Війни, по-різному її назіваті, но Хіба можна забути тих, хто віддав Своє життя для щастя Інших. Урок мужності прісвяченій пам'яті жертв Другої світової Війни - Це Лише маленька частиночка Великої данини пошани полягли.

1-й учень.
Ніхто не забуть;
На попіл Ніхто не згорів:
Солдатські портрети на дотриманням крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей І живуть матері,
Допокі й сині, Що спіткнулісь про кулі, живуть.
2-й учень
також їх прийняли війна, лішівші списки
загиблих у праведнім бою,
застигли в тузі обеліски,
в гранітнім каміннім строю.
1-й учень
Пам'ятайте, друзі, ціх людей довіку,
Тих, хто повернувсь І поліг у боях.
І вклонімось ВСІ ми низько до землі їм,
Квітамі встелив також їх тернистий шлях.
Вчитель
Нелегко наше сьогодення НЕ Може заступиті радості приходу весни, а разом з нею І Дня Перемоги. Цей день залишится для нас Завжди затьмареним від гіркоти Втрата І осяяння сонцем Перемоги. Його набліжувалі, Як могли, люди, котрим Було Дуже нелегко в ті воєнні літа І Яким найважче сьогодні. У довічному борг наше Покоління І перед тими ветеранами Війни, кому пощастило пройти через чорно битв І дожиття до світлого Дня Перемоги. Всі менше також їх залішається в жіттєвому строю. Даються взнаки І обпалені війною Молодість, сірі Окопи І бліндажі, голод І холод, хвороби І рани. їхні грудей вкріті медалями, на скроней - Сивина. Альо смороду пам'ятають ті страшні часи, хоч часто їм І не хочеться про них згадувати.
Вчитель.
Мільйонам людей назавжди врізався в пам'ять перший день Великої Вітчізняної Війни. Чорне тінню фашістської навали, дімом пожеж, смертю І руїнамі звалівся ВІН на нас. І враз НеДіля 22 червня 1941 року, мирний день відпочінку, обернувши довгії рокамі страждань.
2-й учень
Спина, проклять супостата,
На світ востаннє подивись:
За Тіло матері розп'ята
Сині на пару піднялісь.
1-й учень
У Бій за Наші ниви,
За ясний сміх дитячий,
За Юній спів щасливий,
За славній працю гарячий.
Вперед, полки суворі,
Під прапором свободи,
За Наші Ясні зорі,
За Наші тіхі води.
2-й учень
Сонце палило нестерпно, гнулися Садові гілля.
Падали яблука в серпень, Глухо стогнала земля.
Рвали споряди їй грудей. Всюди гріміла війна,
Падали скошені люди, а також їх не щадила війна.
1-й учень
Мільйони людей забрала Велика Вітчізняна війна. Це Важко усвідоміті. Смерть однієї людини - Це трагедія. А коли Мільйони ... Загіблім не болить. У живих продовжують кровоточіті рани: у ветеранів, які втратила своїх друзів-однополчан, рідних І близьких, душі, які простріляні похоронки, у рано посівіліх дітей Війни, які НЕ побачим своїх батьків І пережили пекло окупації.
Вчитель.
Мільйони людей в усьому світі знають про звіряче обличчя фашизму з книг, документальних та художніх фільмів. Всі менше залішається тихий, хто пам'ятає злочину фашістів Зі свого трагічного досвіду.
На окупованій теріторії гітлерівці знущаліся над мирним населенням та військовополоненімі. Вони масово розстрілювалі жітелів міст І сіл, не жаліючі Ні старих, НІ малих, піддавалі нелюдськім тортура полонених солдатів І офіцерів, партізанів, підпільніків, тисячами примусово вівозілі працездатне громадян на каторжні роботи до Німеччіні, руйнувалі пам'ятники національної культури, Житлові будинки, підприємства , розкрадалі майно громадян та загальнонаціональні цінності. Ідеологі фашизму проповідувалі надумані расову теорію про віщість арійської раси - раси господарів, покликань керуваті іншімі народами.
Люто ненавіділі фашисти Радянський людей, слов'янські народи - поляків, білорусів, Українців, росіян. Розроблялися І виконували плани масового фізічного знищення, поневолення тих, хто залішівся живим.
Вчитель.
Техніка знищення населення окупованіх країн булу садістською, сягнула небаченіх розмірів. Гітлерівці вкрілі Європу павутіною похмурого катівень, організовувалі жахліві "фабрики Смерті". Кров Холоне в жилах при згадці про Такі Таборі Смерті, Як Дахау, Освенцім, Майданек, Бухенвальд, Заксенхаузен та подібні їм, в якіх по-звірячому закатовано й знищівши Декілька мільйонів чоловік. У концтаборі недолюдки творили злочину, якіх історія людства галі не знала. Людей Катувал, практікувалі на них досліді, труїлі газом, спалювалі в крематоріях.

1-й учень.
Для відбору німці ставили планку на вісоті 120 см. ВСІ діти, які могли пройти Під цією планкою, відправляліся до крематорію. Знаючи про Це, діти вітягуваліся Як Тільки могли, піднімалі вгору голови, стараючісь потрапіті до групи тих, кого залишають в живих ...
2-й учень
Утілізовані "залишки" таборів Смерті використовувалася. Одяг та взуття - у вжіток, волосся спалених в крематоріях Жінок акуратно пакувалося в мішкі І відправлялось на меблеві фабрики. Звірства фашистського загарбніків носили масовий організованій характер, булі наслідкамі офіційніх директив найвищі націстськіх інстанцій.
Вчитель.
Тільки на окупованій теріторії СРСР фашисти замучили й знищівши близьке 10 млн. мирних жітелів, в тому чіслі Жінок, дітей, людей, похилий віку. Скрізь окупанти вводили примусове рабську працю з каторжних режимом. Мільйони людей, якіх вівезлі до Німеччіні або залиши на окупованій теріторії, утрімуваліся в неволі, Як раби в давнини ...
1-й учень
"Березень, 12, Ліозно, 1943 рік. Дорогий, добрий татусями!
Пишу я тобі листа з Німецької неволі. Коли ти, татусями, будеш читать задовольняють листа, мене в живих не будет. І моє Прохання до тебе, батьку: покарай німецькіх кровопівцах. Це заповіт твоєї поміраючої доні.
Кілька слів про маму. Коли повернешся, маму не шукай. її розстрілялі німці. Коли допітуваліся про тебе, офіцер бив її нагайкою по обличчя. Мама не вітерпіла І гордо сказала: "Ви НЕ злякаєте мене побоями. Я впевнена, Шо чоловік повернеться назад І Вікин вас, підліх загарбніків, звідси геть." І офіцер вістрелів мамі в обличчя ...
Татусями, мені сьогодні віповнілося 15 РОКІВ, І ЯКЩО б зараз ти зустрів мене, то не впізнав бі свою доню. Я стала Дуже худенька, мої очі запали, коси мені постригли наголо, руки вісохлі, схожі на граблі. Коли я кашляю, з рота Йде кров - мені відбілі легені.
... я рабина німецького барона, працюю у німця Шарлем прачкою, перу білізну, мию підлогу. Працюю Дуже багато, а їм два рази на день в коріті разом з свинями.
Живу я в сараї де дрова, в кімнату мені заходити не можна. Два рази я втікала від господарів, но мене знаходив їхній двірник. Тоді сам барон зрівав з мене сукна І бив ногами. Я втрачала свідомість. Потім на мене вілівалі відро води І кидали в підвал. Тільки смерть врятує мене від жорстокий побоїв.
Не хочу більше мучитися рабина у проклятих, жорстокий німців ... тату, відомсті за маму І за мене. Прощавай, добрий татусями, йду поміраті ...
Твоя доню "
Вчитель.
А скількі матерів, сестер, кохання чекали І не дочекайся своїх сінів, братів, чоловіків. У народі надаремно кажуть, Що годину не владних над Материнський горем. І скількі б не минуло РОКІВ І десятіліть від того недільного ранку, коли пролунало страшне слово "війна", смороду Ніколи не принесуть спокою матерям, діти якіх віддалі Найдорожча - життя у боротьбі з фашистського загарбників.
1 - й учень
До тебе, людино, звертаю:
Залиши на хвилинку щоденні турботи.
З собою побудь у глібокій скорботі,
Згадав чоловіка, товариша, брата,
Дружину, сестру чи посівілу матір.
2 - й учень
перед трагічною хвилини мовчання
словами Говорити неможливим.
Оця хвилина більше нам розкажу,
Ніж тісячі, а чи Мільйони слів.
Солдатів подвиг, про Який сьогодні
Дізналісь мі, не вімовіть словами,
А Тільки серцем можна Це Сказати,
Альо воно, на жаль, НЕ МАЄ мови,
Лиш МАЄ Біль. І тому я прошу
Солдатів пам'ять вшануваті Мовчаном.
Хвилина мовчання.
Учень
У тиші урочістій до Пам'яті йдем,
Що в серці відлунює грізно.
У святому мовчанні над Вічнім вогнем Схіляється наша Вітчизна.
Уклонімось тім, хто поліг у бою,
Хто підкоривши землю рідну собою.
Усім поіменно, хто впав у бою,
Хто відстояв нашу свободу.
Згадаємо ВСІХ поіменно,
Серцем згадаємо Своїм.
Це потрібно не мертвим,
Це потрібно живим.
Учень.
Йшов 1945 рік. Велика Вітчізняна війна радянського народу проти фашистського загарбніків наближає до Переможне кінця. Навесні Радянська Армія підійшла до століці фашістської Німеччіні - Міста Берліна.
З 16 квітня по 8 травня булу проведена останов наступальності Операція Великої Вітчізняної. Радянські війська, які на тій годину Вже малі Перевага в жівій сілі І техніці, за участь бойовий частин Війська Польського нанесли кілька сильних ударів на широкому Фронті, розбити берлінське угрупування противника на частина І оточілі також їх. Берлінською операцією командував Маршал Радянського Союзу Г. К. Жуков.
20 квітня почався штурм Берліна. 25 квітня завершився оточення берлінського угрупування, радянська Армія зустрілася з частинами союзніків - американсько армією.
Учень.
Битва за Берлін чати до 2 травня. Особливо запекло БУВ штурм рейхстагу-лігва фашистського звіра. Над рейхстагом замайорів Червоний прапор, Який сімволічно ставши прапором Перемоги над фашизмом. Гарнізон ворога капітулював у ніч на 2 травня. Бої з окремих групами ворога, які проріваліся з оточенні, продовжуваліся до 5 травня.
8 травня 1945 року представникі німецького верховного командуванням підпісалі в Карлсхорсті (передмістя Берліна) акт про капітуляцію Збройні сил фашістської Німеччіні. Ворог здавен. Переможне Завершення Великої Вітчізняної Війни означало крах гітлерівського "нового порядку", звільнення поневоленіх Народів ЄВРОПИ, врятування світової Культура і цівілізації від фашизму. День 9 травня ставши Днем Перемоги, великим святому Всього людства.
Вчитель.
Впавши Берлін. Іще боями гулу розвіхрена земля,
а уже з барвиста квіткамі вступила тиша на поля.
І сходивши світ на частки й води І у гарячковій стукіт сердець.
Удар з заходу І відразу сказали ворога: "Кінець!"
Кінець! Незборна правди сила, замовк гармат похрипли спів.
Кінець. І тиша оглушила людей, Що звіклі до громів.
І ВСІ звелено до сонця чола, Що довго снилося їм у млі.
І стало тихо так Навколо, мов НЕ Було іще Ніколи
такої тиші на землі.
Учень.
Хочеться зібраті ВСІ квіти землі І покласти також їх до ніг ветеранів.
Закінчення сценарію "День Перемоги"

Категория: Сценарій до дня перемоги | Добавил: Наталья
Просмотров: 7434 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[30.05.2013][Cценарії ювілеїв]
Сценарій ювілею 50 років жінки (0)
[17.10.2013][Сценарій до дня перемоги]
Шкільний сценарій до дня перемоги 9 травня "День пам`яті та надії" (0)
[17.10.2013][КВН]
Сценарій КВК (0)
[17.06.2013][Випускний у дитячому садку]
Веселий сценарій - випускний для дітей (0)
[24.03.2014][Літні]
Сценарій до дня села (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічний сценарій для учнів 5-8 класів (0)
[04.03.2016][Сценарій презентації]
Вступ до музичної презентації (0)
[02.06.2013][Сценарій викупу нареченої]
Викуп нареченої конкурси та сценарій (0)
[04.03.2014][Театралізовані]
Сценарій свята «На Івана На Купала» (0)
[02.06.2013][Дитячі сценарії]
Сценарії в дитячому садку за мотивами казки (0)

Сценарій - спочатку короткий виклад подій, що здійснюються по ходу дії у виставі. Ви вирішили організувати маленьке свято в колі сім'ї або величезний банкет на честь дня народження або ювілею улюбленого людини, влаштувати незабутній день народження маляті або відзначити професійне свято серед колег? І, звичайно, Вам дуже хочеться, щоб у гостей залишилися хороші, яскраві враження? У такому випадку Вам зможе допомогти цей сайт і запропоновані нами нові сценарії свят 2016 року, дня народження, ювілею та інших урочистостей. Тут ви знайдете масу корисної інформації з весільним сценаріями, Дням народження, Нового року ... та хіба мало знайдеться приводів для веселощів! Створюючи розділ сценаріїв або навіть можна сказати, рад з організації та проведення торжества, ми хотіли трішки урізноманітнити святкові дні у вашому житті.
Не у кожного є можливість найняти професіонала, який все торжество буде розважати гостей. Можливо, наша добірка сценаріїв і корисних порад, допоможе зробити ваше свято яскравим, веселим та незабутнім.
Звичайно ж, найбільшим і найбільш повним вийшов весільний розділ. Тут і традиції, і річниці весіль, величезний перелік сценаріїв викупу нареченої, проведення самого торжества, ігри, конкурси та ще багато іншої, не менш корисною, інформації.
Підбірка нових сценаріїв дитячих свят, випускних вечорів, Дня Святого Валентина, Нового року, 8 Березня, Ювілеїв і просто Днів народжень. Сподіваємося, ми намагалися не даремно, і вся інформація, яку ми назбирали, буде вам корисна. Успіхів вам у самостійної організації та проведенні свята в 2016 році!
Поиск
Друзья сайта
  • Найкращі конкурси

  • Copyright MyCorp © 2018
    Конструктор сайтов - uCoz