Сценарії свят 2016 року Вторник, 20.11.2018, 15:41
Главная | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Cценарії ювілеїв [1]
Дитячі сценарії [3]
Сценарій дня народження [1]
Сценарій останнього дзвоника [2]
Сценарій концерту [1]
Сценарій викупу нареченої [1]
Випускний у дитячому садку [1]
Сценарій весілля [1]
Сценарії дитячих казок [3]
Сценарій чоловік року [1]
Сценарій до дня перемоги [1]
Сценарій ігрової програми [1]
КВН [1]
Свято букваря [1]
Спортивні [1]
Сценарій відкритого уроку [0]
Дитячого ранку [0]
Екологічні сценарії [0]
Мітинг [0]
Фестивалю [0]
Зустріч випускників [0]
Весняні [0]
Літні [1]
Осінні [0]
Зимові [2]
Театралізовані [1]
Сценарій презентації [3]
Життя людини [0]
Сценарій вечірки [0]
Шкільні сценарії [3]
Прикольні сценарії [0]
Наш опрос
Зачем вам сценарии?
Всего ответов: 52
Статистика
Главная » Файлы » Сценарій весілля

Сценарій українського весілля
11.09.2013, 22:47
Ми підібрали для вас прикольні нові сценарії 2016 року та конкурси в категорії: Сценарій весілля. Тут ви знайдете цікаві нові сценки на тему: Сценарій весілля для жінок і чоловіків, хлопців і дівчат, хлопчиків і дівчаток.Український національний весільний сценарій передбачає активну участь батьків молодих . У день весілля всю увагу гостей приділено винуватцям урочистостей - нареченим . Однак не слід забувати і про весільних батьків, адже вони теж причетні до святкування. По-перше , це їхні діти нині створили нову сім'ю. По-друге , ще сьогодні вони перетворяться зі звичайних неньок і татусів на тещу , свекруху , тесть і свекра . По-третє , завдяки їх наполегливій праці їхні діти такі дорослі , красиві , хороші , щирі , усміхнені та щасливі . По-четверте , саме з ними наречені укладуть на весіллі угоду про виховання онуків.

Отже , ви переконалися , що існують багато причин , з яких ми просто зобов'язані приділити особливу увагу весільним батькам . Це можна зробити в декілька етапів. Під час посвячення батьків у тещу , тесть , свекра , і свекру -ху можна вручити пам'ятні медалі , які , можливо , будуть мати такий вигляд:

Замість обличчя , зображеного на медалі , можна підставити портрети весільних батьків.

Етап 1 . Присвоєння нових звань і вручення медалей
Право присвятити батьків у тесть і тещу надається зятеві { лять вручає медалі) .

У свекруха і свекра посвячує невістка - вона вручає медалі.
Під час вручення медалей можна взяти невеличке інтерв'ю у батьків і наречених : усім буде цікаво почути , як батьки називатимуть нового члена сім'ї і як молоді називатимуть нову рідню (батьків своєї коханої людини ) .

Торжество і чудовий настрій додасть демонстрація медалей гостям. Медаль красується на грудях батька чи матері , яка сидить на стільці. Свати або інші люди ( 4 чоловіки без фізичних вад ) піднімають стілець , на якому сидить тесть чи теща , свекор або свекруха , і роблять коло пошани , демонструючи власника медалі й саму медаль.

Вся церемонія проходить в атмосфері піднесеного настрою як батьків , так і гостей .

Етап 2 . церемонія породичання
Ставимо в ряд перед гостями весільних батьків та наречених. Вони уважно слухають , що каже тамада , і виконують ті дії , про які їх просять .
Об'єдналися в сім'ю
Дві сім'ї прекрасні
Ми вас дружно всі вітаєм
І бажаєм щастя.
Ой ти , зятю дорогий
Тещу слухай і шануй
Щоб вона тобі годила
Підійди і поцілунок .
Щоб свекруха у невістці
Знайшла рідну донечку
(ім'я нареченої) , поцілунок свекруха
Щоб була , немов сонечко.
Свекор буде гарним батьком
Звільнить він з біди
Поцілунок свою невістку
Буде донька у сім'ї.
Теща думала і думала
Хто ж добереться в зяті . Дочекалася . Зять - що потрібно , Те ж цілуй його швидше . А свекруха вся аж сяє : Гарний смак у сина . Не зволікай - цілуй невістку І приймай в родину. Щоб дітей дороги щастя Чи не вели на перехрестя , Обійми , притисни добре І поцілунок свекруха тестя. Щоб у шлюбі у дітей Все було гладенько , Свекор швидко хай цілує Тещу дорогу . Щоб у дітей була машина , Дача , в Києві квартира , їх любите , самі шановні, Сват зі сватом , поцілуйтеся . Що цілуються чоловіки , Хороші люди , не дивуйтеся . Тут у нас весілля красива , Зять із тестем , поцілуйтеся . Щоб Горечко не знали , Чи не були ніколи бідні. Щоб було міцним здоров'я , Поцілуйтесь , свахи рідні. Є три пари перед вами . Гості , ви лише помилуйтеся , Слово « гірко» крикнем голосно , А ви , родичі , цілуйтеся ! Буде дружня хай родина І зростає з року в рік. А ще не забувайте : Ви - одна сім'я навік .

Етап 3 . розподіл обов'язків
Звичайно , батьки не відмовляються від своїх дітей після їх одруження. Навпаки , їм доведеться докладати ще більше зусиль , щоб у дітей і житло було , і в будинку ніщо було достатньо. А коли народяться малюки , бабусі з дідусями залюбки беруться няньчити онуків (адже молоді батьки і розважатися хочуть у якомусь клубі і , можливо , кудись поїхати чи щось важливе зробити). Отже , батьки стають « паличками - віручалочкамі ».
Про це можна згадати ще на весіллі і провести жартівливий розподіл обов'язків . Цей момент обігрують по- різному. Можна зробити бутерброди і під низ заховати папірці , на яких написати об'єм робіт , або символічні предмети , такі як:
Монета - забезпечувати молоду сім'ю грошовими знаками.
Іграшка - доглядати за онуками до повноліття .
Папірець - надавати дітям путівки на відпочинок.
Шматок ковбаси чи сиру - забезпечувати дітей продуктами харчування.
Символічні речі можна загорнути в папір і почепити на нитках на мотузці. Потім батькам по черзі зав'язують очі , і вони відрізують собі пакунок із завданням . Розгортати тюки батьки мають одночасно - тоді буде цікавіше .

етап 4
Цей етап проходить найкраще , тому що гості теж беруть у ньому участь . Я маю на увазі ті хвилини , коли зять миє тещі ноги і взуває її в чоботи , обдаровує тесть ; невістка вмиває свекруху і дарує їй хустку , а батькові - свекру - сорочку.
У різних регіонах України цей обряд відбувається по- різному , а на Білоцерківщині роблять так .
У таз із холодною водою додають бруду , кладуть шмат цеглини , дротяну щітку , ножиці , для підстригання дерев. Спочатку зять виводить на танцювальний майданчик тещу , взуту у страшних , подерті капці , і пропонує їй присісти на стілець. Він знімає з неї взуття , миє брудною водою ноги , використовуючи ( легесенько , щоб тещі не було боляче) весь « педикюрно набір» . Потім ополіскує ноги горілкою або шампанським і взуває . У калоші . Гості в захваті , теща весела , зять показує , який він молодець . Теща скидає взуття і знову гордовито сідає на стілець. Зять дістає нову гарну коробку з великим бантом зверху і намагається взути тещу . в ласти. Теща демонструє взуття , намагається затанцювати .

І ось догадливому зятеві спадає на думку взути маму - тещу в гарні чоботи чи туфлі ( за домовленістю). Він видобуває чудову пару взуття , куди заздалегідь насипали цукерок. Солодощі дістають і розкидають гостям , а тим часом зять кладе всередину устілки у вигляді грошових купюр , бо теща відмовляється взуватися . Нарешті теща взута і йде з зятем у танок під мелодію жартівливої ​​пісні про тещу .

Взути тещу в чоботи можна й по-іншому , взявши за основу відомий твір М. Гоголя « Вечори на хуторі поблизу Ди- Канька ». Роль Вакули виконає нашого нареченого , який привезе для своєї дорогоцінної . тещі прекрасні черевички від самої імператриці.

Зять дарує черевики
Щоб ходила на музики
Щоб до ранку танцювала
і завжди зятю догоджати .

Обдарованість тестя зятем проходить скромніше. Потім виходить свекруха з невісткою . Невістка вмиває нову родичку теплою водою з миски , в якій плавають пелюстки троянд. Ніжно обтирає рушником обличчя свекрухи і покриває голови хусткою , примовляючи :
Дарую Вам , мамо , хустину
Щоб мали мене по дитини. Потім одягає батькові- свекру сорочку і проказує такі слова:
Дарую Вам , тату , сорочку
Щоб удочерили мене .

етап 5
Відбуваються на другий день весілля. Якщо батьки одружують останню дитину в сім'ї , їм влаштовують катання на тачанці чи візку . Батькам плетуть із квітів , цукерок , бубликів
вінки , одягають на голову ; садять їх в застелену візок і катають містом чи селом . Якщо дозволяє погода і поряд є річка , не виключено , що батьків завезуть у воду і там скинуть з транспорту. Катають батьків або спеціально підібрані чоловіки , «коні » , або діти батьків .

Категория: Сценарій весілля | Добавил: Наталья
Просмотров: 9151 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 2.2/4
[28.06.2016][Дитячі сценарії]
Сценарій про дружбу (0)
[17.10.2013][Свято букваря]
Cценарій "Свято Букваря!" (0)
[14.05.2015][Дитячі сценарії]
Музичний сценарій свята "День землі" (для дітей 4-5 лет) (0)
[07.07.2016][Сценарії дитячих казок]
Міні сценарій про космос для школярів (0)
[29.09.2013][Сценарії дитячих казок]
Сценарій дитячої казки „Коза – дереза” (1)
[02.06.2013][Сценарій дня народження]
Сценарій дитячого дня народження (0)
[17.10.2013][Сценарій чоловік року]
Новорічний корпоративний сценарій з участю чоловіків (0)
[20.11.2015][Зимові]
Новорічний сценарій для учнів 5-8 класів (0)
[10.06.2016][Сценарій презентації]
Вступ до сценарію присвяченому архітектурі (0)
[17.10.2013][Сценарій до дня перемоги]
Шкільний сценарій до дня перемоги 9 травня "День пам`яті та надії" (0)

Сценарій - спочатку короткий виклад подій, що здійснюються по ходу дії у виставі. Ви вирішили організувати маленьке свято в колі сім'ї або величезний банкет на честь дня народження або ювілею улюбленого людини, влаштувати незабутній день народження маляті або відзначити професійне свято серед колег? І, звичайно, Вам дуже хочеться, щоб у гостей залишилися хороші, яскраві враження? У такому випадку Вам зможе допомогти цей сайт і запропоновані нами нові сценарії свят 2016 року, дня народження, ювілею та інших урочистостей. Тут ви знайдете масу корисної інформації з весільним сценаріями, Дням народження, Нового року ... та хіба мало знайдеться приводів для веселощів! Створюючи розділ сценаріїв або навіть можна сказати, рад з організації та проведення торжества, ми хотіли трішки урізноманітнити святкові дні у вашому житті.
Не у кожного є можливість найняти професіонала, який все торжество буде розважати гостей. Можливо, наша добірка сценаріїв і корисних порад, допоможе зробити ваше свято яскравим, веселим та незабутнім.
Звичайно ж, найбільшим і найбільш повним вийшов весільний розділ. Тут і традиції, і річниці весіль, величезний перелік сценаріїв викупу нареченої, проведення самого торжества, ігри, конкурси та ще багато іншої, не менш корисною, інформації.
Підбірка нових сценаріїв дитячих свят, випускних вечорів, Дня Святого Валентина, Нового року, 8 Березня, Ювілеїв і просто Днів народжень. Сподіваємося, ми намагалися не даремно, і вся інформація, яку ми назбирали, буде вам корисна. Успіхів вам у самостійної організації та проведенні свята в 2016 році!
Поиск
Друзья сайта
  • Найкращі конкурси

  • Copyright MyCorp © 2018
    Конструктор сайтов - uCoz