Сценарії свят 2016 року Вторник, 20.11.2018, 15:41
Главная | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Cценарії ювілеїв [1]
Дитячі сценарії [3]
Сценарій дня народження [1]
Сценарій останнього дзвоника [2]
Сценарій концерту [1]
Сценарій викупу нареченої [1]
Випускний у дитячому садку [1]
Сценарій весілля [1]
Сценарії дитячих казок [3]
Сценарій чоловік року [1]
Сценарій до дня перемоги [1]
Сценарій ігрової програми [1]
КВН [1]
Свято букваря [1]
Спортивні [1]
Сценарій відкритого уроку [0]
Дитячого ранку [0]
Екологічні сценарії [0]
Мітинг [0]
Фестивалю [0]
Зустріч випускників [0]
Весняні [0]
Літні [1]
Осінні [0]
Зимові [2]
Театралізовані [1]
Сценарій презентації [3]
Життя людини [0]
Сценарій вечірки [0]
Шкільні сценарії [3]
Прикольні сценарії [0]
Наш опрос
Зачем вам сценарии?
Всего ответов: 52
Статистика
Главная » Файлы » Шкільні сценарії

Сценарій виховної години та уроку для школи на тему: шкідливість алкоголю
14.04.2014, 19:11
Ми підібрали для вас прикольні нові сценарії 2016 року та конкурси в категорії: Шкільні сценарії. Тут ви знайдете цікаві нові сценки на тему: Шкільні сценарії для жінок і чоловіків, хлопців і дівчат, хлопчиків і дівчаток.

Сценарій виховної години та тема шкільного урока про шкідливість алкоголю

Автор: Юрій Олексійович Брацюк
 

ШКІДЛИВІСТЬ АЛКОГОЛЮ
Алкоголь швидко всмоктується в кров, яка розносить його по всьому організму. Найбільшу його частину вбирає мозок. Кора головного мозку у людей, які п’ють часто тонша, ніж у здорової людини, звивини згладжені, на місці загиблих клітин утворюються пустоти. У таких людей часто виникають різні запалення перефирійних нервів, що приводить до інвалідності.
Навіть незначна кількість алкоголю знижує розумову працездатність на 20-25 процентів. Отруєні алкоголем нервові клітини не можуть нормально функціонувати. Мозок неспроможний засвоювати нові знання, набувати нового досвіду. Помітно знижується пам’ять, погіршується здатність робити висновки.
У людей, які вживають спиртні напої, завжди виникає запалювальний процес слизової оболонки шлунка – гострий гастрит. Згодом ускладнюється виразкою шлунка або 12-ти палої кишки.
Як і багато інших отруйних речовин, алкоголь знешкоджується у печінці. Але клітини печінки з часом не витримують перевантаження і починається жирове переродження їх з утворенням сполучної тканини. Цей процес – початок церозу печінки, практично невиліковної хвороби – раку.
Негативно впливає алкоголь і на серце людини, виникають різні функціональні порушення серцево-судинної системи, серцевий м’яз ослаблюється, знижується тонус судин. Дуже часто у п’яниць спостерігається гіпертонічна хвороба.
Люди, зловживаючи алкоголем, завдають шкоди не тільки власному здоров’ю. Вони можуть стати головним і єдиним винуватцем фізичної і розумової неповноцінності своїх дітей. Особливо небезпечне для здоров’я дітей пияцтво матері. Встановлено, що підвищена уразливість перед різними тяжкими захворюваннями може передаватися через покоління, проявляється в онуків.
Смертельна доза алкоголю для підлітка в 4-5 разів менша, ніж для дорослих.
Страшну біду приносить алкоголь: від нього загинуло більше людей, ніж від усіх на Землі війн, голоду...
Видатні люди про пияцтво
Аристотель:
Коли хтось хвалиться, що може багато випити і не бути п’яним, Аристотель сказав: “Це властиво і мулові”.
Сенека:
П’янство – це добровільне безумство.
Абуль-Фарідж:
Вино надає кожному, хто його п’є чотири якості. Спочатку чоловік стає схожим на павліна – він пижиться, його рухи плавні і величні. Потім він набуває характеру мавпи і починає зі всіма жартувати. Потім він уподібнюється до лева й стає самовпевненим, гордим, самонадіяним в своїх силах. Але на кінець він перетворюється на свиню і, як вона, лежить в багнюці.
Сервантес:
Людина, що випила, не береже таємниць і не виконує обіцянок.
Чехов:
Горілка біла, але фарбує ніс і чорнить репутацію.
Алкоголь, діти, курчата
– В Київській Русі міцність напоїв не перевищувала 5-7 градусів, адже тільки бродінням неможливо одержати більш міцних напоїв. Тоді інших, сучасних, методів одержання алкогольних напоїв не знали.
– Встановлено, що активна форма туберкульозу серед алкоголіків в Нью-Йорку зустрічається в 28 разів частіше, ніж серед решти жителів міста.
– Зловживання алкоголем – першопричина багатьох психічних розладів. Зміни структури мозку, викликані багаторічною алкогольною інтоксикацією, майже незворотні.
– Дослідження останніх років виявили прямий зв’язок між невеликим. але частим вживанням алкоголю і ураженням печінки: жирова дистрофія цього органу розвивається в середньому через 5-10 років, а цироз печінки спостерігається в 7 разів частіше, ніж у непитущих.
– Статистика свідчить: у вживаючих алкогольні напої хвороби серцево-судинної системи спостерігаються в 2,5 раза частіше, ніж у непитущих, а інфаркти міокарда – глибокі і обширні.
– Зловживання алкоголем сприяє виникненню і вкрай несприятливому протіканню гіпертонічної хвороби.
– Австрійські вчені провели порівняння головного мозку алкоголіків з мозком здорових людей. Виявлено, що мозок питущих людей містить меншу кількість нервових клітин – нейронів, які виявилися ще й набагато меншими.
– Дія алкоголю під час внутрішнього розвитку затримує ріст плоду. Матері, які вживають навіть невеликі дози спиртного частіше, ніж інші жінки, народжують неповноцінних фізично і психічно дітей. Відомо, що 90% розумово відсталих дітей, які займаються у допоміжних школах та інтернатах – діти або пияків, або алкоголіків.
– У стані сп’яніння здійснюється найбільше крадіжок, пограбувань, різних нападів.
– На горищі, де таємно гнали самогон, лежало 160 курячих яєць для наступної інкубації. Яке ж було здивування господаря, коли з цих яєць вивелося лише 78 курчат. Причому 40 з них незабаром загинули, а 25 виявилися виродками! Зародки були отруєні парами спирту та ефірних масел.
– У спортсмена, що стабільно вибиває при стрільбі 96 очок із 100, після прийому 50 грамів алкоголю результат виявився: 26 із 100!

Джерело: http://pobirka.at.ua/load/2-1-0-31

 

Категория: Шкільні сценарії | Добавил: Наталья
Просмотров: 1560 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
[20.11.2015][Зимові]
Новорічний сценарій для учнів 5-8 класів (0)
[17.10.2013][Сценарій чоловік року]
Новорічний корпоративний сценарій з участю чоловіків (0)
[24.09.2014][Спортивні]
Спортивные игры для школьников 1-6 классов (0)
[07.07.2016][Сценарії дитячих казок]
Міні сценарій про космос для школярів (0)
[02.06.2013][Сценарій викупу нареченої]
Викуп нареченої конкурси та сценарій (0)
[17.06.2013][Випускний у дитячому садку]
Веселий сценарій - випускний для дітей (0)
[26.05.2014][Шкільні сценарії]
Сценарій свята до Дня працівників освіти, дня Вчителя (0)
[30.05.2013][Cценарії ювілеїв]
Сценарій ювілею 50 років жінки (0)
[28.01.2014][Сценарії дитячих казок]
СценаріЇ по мотивам українських казок. "Кривенька качечка" (0)
[04.03.2014][Театралізовані]
Сценарій свята «На Івана На Купала» (0)

Сценарій - спочатку короткий виклад подій, що здійснюються по ходу дії у виставі. Ви вирішили організувати маленьке свято в колі сім'ї або величезний банкет на честь дня народження або ювілею улюбленого людини, влаштувати незабутній день народження маляті або відзначити професійне свято серед колег? І, звичайно, Вам дуже хочеться, щоб у гостей залишилися хороші, яскраві враження? У такому випадку Вам зможе допомогти цей сайт і запропоновані нами нові сценарії свят 2016 року, дня народження, ювілею та інших урочистостей. Тут ви знайдете масу корисної інформації з весільним сценаріями, Дням народження, Нового року ... та хіба мало знайдеться приводів для веселощів! Створюючи розділ сценаріїв або навіть можна сказати, рад з організації та проведення торжества, ми хотіли трішки урізноманітнити святкові дні у вашому житті.
Не у кожного є можливість найняти професіонала, який все торжество буде розважати гостей. Можливо, наша добірка сценаріїв і корисних порад, допоможе зробити ваше свято яскравим, веселим та незабутнім.
Звичайно ж, найбільшим і найбільш повним вийшов весільний розділ. Тут і традиції, і річниці весіль, величезний перелік сценаріїв викупу нареченої, проведення самого торжества, ігри, конкурси та ще багато іншої, не менш корисною, інформації.
Підбірка нових сценаріїв дитячих свят, випускних вечорів, Дня Святого Валентина, Нового року, 8 Березня, Ювілеїв і просто Днів народжень. Сподіваємося, ми намагалися не даремно, і вся інформація, яку ми назбирали, буде вам корисна. Успіхів вам у самостійної організації та проведенні свята в 2016 році!
Поиск
Друзья сайта
  • Найкращі конкурси

  • Copyright MyCorp © 2018
    Конструктор сайтов - uCoz